Strona główna > Bramy > Bramy garażowe Krispol

Krispol logo

Bramy garażowe Krispol Wrocław

Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji. Wszystkie te warunki spełniają bramy firmy KRISPOL.

Oferta firmy obejmuje: bramy segmentowe, rolowane i przemysłowe.

Bramy segmentowe Wrocław

Brama garażowa KrispolW zależności od wysokości bramy, podzielone są na 4-5 paneli, których wykończenie zależy od indywidualnego gusty klienta: do wybory kilka typów tłoczeń, powierzchni i szeroka gama kolorystyczna w okleinach, oraz paleta RAL dla bram lakierowanych. Szerokie możliwości kombinacji wykończenia pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań.

Konstrukcja bram segmentowych daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe.

Bramy segmentowe dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną.

Bramy segmentowe mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie. W przypadku bram jednostanowiskowych, obsługa ręczna nie stanowi żadnego problemu. Natomiast przy bramach dwustanowiskowych z pomocą w obsłudze przychodzą specjalnie dedykowane napędy. Firma Krispol proponuje do swoich wyrobów napęd STARCUS oraz napędy NICE i SOMFY. Do wszystkich napędów dostępny jest szeroki asortyment dodatkowy: piloty, fotokomórki czy klawiatury kodowe.

W wersji standardowej, brama zbudowana jest z paneli o grubości 40mm. Dodatkowo, dla osób poszukujących produktów o lepszym współczynniku przenikalności cieplnej, Krispol proponuje bramy segmentowe z panelami o grubości 60mm.

Bramy przemysłowe Wrocław

 

Brama przemysłowa KrispolNieważne, czy mówimy o małym warsztacie, czy o wielkopowierzchniowej hali magazynowej. W przypadku każdej inwestycji tak samo ważne jest, aby stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki dla rozwoju biznesu. Bramy przemysłowe segmentowe oferowanie w naszej firmie spełniają te wymagania.

Wybór typu bram przemysłowych segmentowych uzależniony jest od ich przeznaczenia i miejsca, w którym są montowane. W budynkach przemysłowych doskonale sprawdzają się bramy stalowe, produkowane w dwóch podstawowych wariantach: K2 IS oraz K2 IM. Sekcje bram mają grubość 40 mm i wypełnione są pianką poliuretanową. Do obiektów wymagających wysokiej izolacji termicznej polecamy najcieplejszą bramę KRISPOL K2 IS 60.

 

Obok typów stalowych oferujemy także bramy aluminiowe K2 IA i K2 IP. Brama K2 IA  o tłoczeniu wąskim wygląda identycznie jak jej stalowy odpowiednik K2 IS, ma jednak mniejszy ciężar i jeszcze wyższą odporność na korozję. Ciekawą alternatywą dla bram pełnych są całkowicie przeszklone bramy K2 IP, które wyróżniają się nowoczesnym designem, eksponują i doświetlają wnętrza obiektów.

 

W bramach przemysłowych istnieje możliwość zastosowania drzwi serwisowych z niskim progiem oraz wykonania ich na panelach do bram garażowych segmentowych okleinowanych.

Bramy przemysłowe posiadają szeroką gamę dedykowanej automatyki. Wśród nich rozwiązania zawierające :

  • Motoreduktory
  • Elektroniczne wyłączniki krańcowe
  • Centrale
  • Konsole góra-stop-dół z podświetlanymi przyciskami
  • Licznik cykli bramy
  • Zabezpieczenia optyczne