Strona główna > Rolety Wrocław – Portos

Wrocław ulMalownicza Aluplast 8000 (12)
Rolety Wrocław Portos to szeroka gama rozwiązań i produktów. Rolety nastawne, zewnętrzne, nadprożowe. Dzięki maszynowej produkcji oraz odpowiednio dobranym surowcom rolety Portos zachowują wysoką jakość wykonania i materiałów przy utrzymaniu atrakcyjnej ceny.

 

 

W swojej ofercie posiadamy

roleta nadstawna Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

roleta zewnętrzna do zabudowy w warstwie ociepleniaRolety zewnętrzne – mogą być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Również występują rolety zewnętrzne chowane w warstwie ocieplenia. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.

W swojej ofercie posiadamy także bogata gamę silników przewodowych i radiowych do rolet firm:
-Portos
-Delux
-Somfy

sterowanie smartfonemDodatkowo możliwości sterowania rolet:
-Smartfonem
-Przełącznikami zbiorczymi
-Pilotami (np. ze scenariuszami czasowymi)
-Przełącznikami bezpośrednio przy roletach

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.