Strona główna > Erkado , Drzwi wewnętrzne Wrocław

Erkado drzwi wewnętrzne

W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN.  Nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE i drzwi hybrydowych TWIN to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości. Jakości, która jest dla nas priorytetem prowadzącym do powiększenia najcenniejszego kapitału naszej firmy – grona zadowolonych Klientów.

 

Drzwi wewnętrzne Erkado  Stile charakteryzują się wyjątkowo solidną konstrukcją ponieważ zarówno ramiaki jak i poprzeczki wykonane są z pełnego materiału MDF. Wykorzystywana jest tu również nowa technologia oklejania polegająca na unikaniu widocznych miejsc połączeń okleiny. Większa waga skrzydła, mocna konstrukcja, brak widocznych połączeń okleiny, wykorzystanie zawiasów dwuczopowych i solidność wykonania to czynniki wpływające znacząco na estetykę i jakość produktu.

Konstrukcja drzwi hybrydowych TWIN pozwala na uzyskanie zdecydowanie większej estetyki oraz odporności skrzydła na użytkowanie. Dwie bliźniacze płyty oklejone folią pvc grubości do 0,7 mm tworzą niepowtarzalną i stabilną konstrukcję odporną na zarysowania, działanie skrajnych temperatur, wilgoci oraz detergentów.
Drzwi hybrydowe TWIN są dostępne tylko jako przylgowe.

Katalog drzwi wewnętrznych Erkado do pobrania w zakładce po lewej stronie.