Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 17:00

GORĄCO?

WALCZYSZ Z PROMIENIAMI SŁONECZNYMI?

Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

ŻALUZJE FASADOWE
ROLETY
SCREENY
AKCESORIA PRZECIWSŁONECZNE

PRZESŁONY ZEWNĘTRZNE

Przy zakupie osłon przeciw-słonecznych najważniejsze jest skupienie się na trzech cechach: bezpieczeństwie, trwałości i funkcjonalności przesłony.

AKCESORIA PRZECIWSŁONECZNE

PRZESŁONY ZEWNĘTRZNE

Przy zakupie osłon przeciw-słonecznych najważniejsze jest skupienie się na trzech cechach: bezpieczeństwie, trwałości i funkcjonalności przesłony.

Nowoczesne budynku posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i dużo powierzchni przeszklonych. Z racji tych parametrów szybko nagrzewają się w słoneczne dni powodując często przegranie pomieszczeń w sezonie letnim.

Można temu zapobiec wyposażając okna w przesłony zewnętrzne, które nie wpuszczą do środka promieni słonecznych, postawiając przyjemny chłód w gorące dni wewnątrz domu i nie nadwyrężając portfela z powodu nadmiernej klimatyzacji.

Przesłony zewnętrze ograniczają zyski z promieniowania słonecznego nawet do 95%. Rolety zewnętrzne najlepiej, następnie żaluzje fasadowe i refleksole/screeny.

W zależności od gabarytów okien  i sposobu wykorzystywania pomieszczeń (sypialnia/salon) można dowolnie mieszać rolety, żaluzje, screeny, aby osiągnąć jak największy komfort użytkowania domu.

Sterowanie przez Smartfona, pilot, czy przycisk centralny? Doradzimy odpowiednie rozwiązanie!

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe mogą być wykonywane w bardzo dużych rozmiarach oraz pozwalają na regulowanie ilości światła wpadającego do pomieszczeń poprzez ustawianie położenia lameli.

Tego typu rozwiązania będą pasować do nowoczesnych budynków jak nowoczesna stodoła, czy podobnego typu geometrycznych brył. Swoboda ustawienia lameli pozwala na zachowanie dużej prywatności bez całkowitego zaciemniana pomieszczeń. Charakterystyka tego produktu sprawia, że żaluzje z ocieplonymi skrzynkami chowają się już w 20cm, niezależnie od gabarytu. Jest to rozwiązanie od 50% droższe niż rolety zewnętrzne.

ROLETY

Rolety zewnętrzne chowane w ociepleniu są najczęściej wybieranym produktem do domów jednorodzinnych. Ich konstrukcja oraz zabezpieczenia sprawiają, że są najbezpieczniejszą przesłoną zewnętrzną.

Roleta zewnętrzna nie tylko chroni nas przed słońcem, Oferuje również wyciszenie oraz całkowite zaciemnienie. Zamontowana do okna poprawia jego współczynnik przenikania ciepła.
Wyposażone w odpowiednie mocowania staje się niemożliwa do podniesienia od zewnątrz bez niszczenia płaszcza. Jest to element, który poprawnie zamontowany będzie służył lata. Rolety w lecie będą chronić przed słońcem, w nocy zapewniać całkowita ciemność i wyciszenie potrzebne do odpowiedniego snu. Zamknięte rolety uniemożliwiają zaglądanie do budynku. Sterowanie pilotem, smartfonem, czy aplikacją to nie problem.

rolety3

SCREENY

Rozwiązanie dające prywatność, zaciemnienie w upalne dni oraz ochronę przed insektami.

Rozwinięty Screen uniemożliwiają zajrzenie do wnętrza budynku, natomiast nie ogranicza pola widzenia z jego wnętrza. Działa on analogiczne do szyb z lustrem weneckim.

Screen składa się z aluminiowych prowadnic, skrzynki, silnika oraz materiału. Skrzynka może być wykonana w wersji malowanej lub do schowania w warstwie ocieplenia. Materiały są wykonane w postaci płaszczyzny z małymi dziurkami, mają bardzo szeroką gammę kolorystyczną oraz  różne przezierności. Screeny najczęściej są wykonywane z prześwitem 5%.  Cienki materiał sprawia, że skrzynki do screenów są bardzo małe i mogą się już zmieścić w 15cm ocieplenia.

PRZESŁONY ZEWNĘTRZNE

NASI PRODUCENCI

DOM MARZEŃ

KLIENCI INDYWIDUALNI

Umów się a spotkanie z naszym konsultantem:

+48 509 724 834

POMOC TECHNICZNA

DLA PROJEKTANTÓW

Jan Gładki

+48 600 952 939