Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 17:00

NASZA MISJA

NOVIS - JESTEŚMY FIRMĄ RODZINNĄ

Od ponad 20 lat działamy w branży okiennej. Współpracowaliśmy z czołowymi producentami stolarki. Obecnie pracujemy z wybranymi markami. Stawiamy na jakość.

Techniczne wykształcenie i zapał do tworzenia były podwalinami zalążka firmy Novis. Liczą się dla nas ludzie, dlatego staramy się nawiązywać długie relacje z naszymi pracownikami. Jesteśmy jedną rodziną, tą kameralną atmosferę czuje każdy, to odwiedza nasze biuro. Zapraszamy!

NASZA MISJA

Dostarczamy najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojego domu.

Okna mają istotny wpływ na estetykę i bezpieczeństwo, a także na wysokość kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. Wybierając stolarkę okienną należy zadbać o to, żeby była dostosowana do indywidualnych potrzeb i posiadała cechy gwarantujące długą wytrzymałość. Dla klientów, który chcieliby zakupić dobre okna we Wrocławiu, przygotowaliśmy szeroką ofertę, która obejmuje okna drewniane, aluminiowe oraz plastikowe.

REALIZACJE
novis2
novis4
DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy godni zaufania.

Firma Novis powstała we Wrocławiu w 2003 roku w wyniku czternastoletniego doświadczenia w zakresie produkcji i sprzedaży stolarki i ślusarki okiennej. Właściwy dobór współpracowników zaowocował dynamicznym rozwojem firmy. Jedną z głównych zalet naszej firmy jest niezwykle korzystna cena w stosunku do oferowanej bardzo dobrej jakości. Podchodzimy zawsze w indywidualny sposób do potrzeb naszych klientów, ponieważ każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Jakość naszych prac wykończeniowych znajduje uznanie w oczach osób, które zaufały naszym umiejętnościom, co potwierdzają liczne referencje i ankiety zadowolenia klienta na terenie Wrocławia. Decydując się na wybór naszej firmy możecie Państwo być pewni najlepszej obsługi przez wszystkie lata użytkowania oferowanych przez nas produktów.

JAKOŚĆ

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami.

Proponujemy modele zaprojektowane z myślą o budynkach energooszczędnych i pasywnych, jak również okna, w których można zamontować systemy antywłamaniowe. Tworzymy okna zgodne z najnowszymi trendami, które bardzo dobrze komponują się z wnętrzami urządzonymi w stylu minimalistycznym, a także modele dopasowane do klasycznych aranżacji. Bierzmy pod uwagę wszelkie życzenia swoich klientów. Wszystkie produkty łączy fakt, że zostały wykonane z materiałów o najwyższej jakości i przy zastosowaniu sprawdzonych technologii, dlatego walory estetyczne zawsze idą w parze ze znakomitą trwałością.

POLECAJĄ NAS

REFERENCJE

PROFESJONALNIE

Zdecydowanie polecam. Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa. Nas obsługiwał Pan Robert - rzeczowy, miły i z dużą wiedzą, potrafi doradzić. Montaż okien, rolet i bramy garażowej sprawny, bez zastrzeżeń. Wszystko na czas. Drzwi zewnętrzne wyszły rewelacyjnie 😁 Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

RZETELNIE

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.Wszystko na najwyższym poziomie, obsługa, kontakt i realizacja. Polecam w szczególności kontakt z Panem Janem doradzi, pomoże. Zamawialiśmy okna z roletami zewnętrznymi, bramę garażową oraz drzwi. Oby więcej takich rzetelnych firm! Polecam w 100%!

POLECAM!

Świetna, profesjonalna firma. Polecam z całego serca.

WYSOKI POZIOM

Zdecydowanie polecam 👌 obsługa i proponowany asortyment na bardzo wysokim poziomie,serdecznie, miło i fachowo. Zamontowane okna w całym domu robią wrażenie, w firmie zamówiliśmy również drzwi asortyment również robiący wrażenie chyba nie ma takich drzwi których by nie mieli 😊👌,kolejny zakup to zabudowa ganku i tarasu tworząc ogród zimowy bo w tej firmie nie zna się słowa niemożliwe pozdrawiam serdecznie.

BARDZO PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Bardzo profesjonalne podejście i doskonały kontakt, produkt oraz obsługa.
Firma Novis była dostawcą okien oraz żaluzji fasadowych na budowę mojego domu. Cały proces od kontaktu, przeglądu możliwych technologii, przez zamówienie, dostawę i montaż przebiegł bardzo sprawnie oraz co ważne zgonie z założonym terminem. Doradcy Novis wielokrotnie pomagali rozwiać wątpliwości oraz dobrać odpowiednie rozwiązania. Po zamówieniu okien, zdecydowałem że moje drzwi wejściowe oraz bramę garażową również dostarczy i zamontuje Novis. Szczerze polecam.

DOBRZE WYPOSAŻONY SALON

Bardzo polecam współpracę z firmą Novis. Fachowa i profesjonalna obsługa, od pierwszego kontaktu do montażu. Po analizie wielu ofert okazało się, że posiadali jedną z najtańszych, biorąc pod uwagę moje duże wymagania odnośnie jakości i sposobu montażu okien. Dobrze wyposażony salon jest również dużym atutem.

ŻAŁUJEMY, ŻE NIE DOTARLIŚMY WCZEŚNIEJ

Gorąco polecamy firmę Novis. Bardzo kompetentna obsługa w biurze (pozdrawiamy p. Jana) i profesjonalny, dokładny montaż. Wszystko w czasie, bez najmniejszych problemów - rewelacja. Panowie ratują dobre imię fachowców budowlanych. Teraz żałujemy, że nie dotarliśmy do Novis kiedy montowano nam okna i bramę garażową - prawdopodobnie ominęlibyśmy i stresu, i problemów.

ŚWIETNY KONTAKT

Świetny kontakt, profesjonalne doradztwo, terminowym montaż- na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy!

TERMINOWA REALIZCJA

Firma oferuje okna doskonałej jakości w przyzwoitych cenach. Realizacja terminowa, montaż bez zastrzeżeń. Całkiem sympatyczni ludzie, co też się liczy.

PRZYSTĘPNE CENY

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry kontakt, profesjonalne doradztwo, realizacja w terminie co do dnia i przystępne ceny.

SPRAWNY MONTAŻ

Zdecydowanie polecam. Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa. Nas obsługiwał Pan Robert - rzeczowy, miły i z dużą wiedzą, potrafi doradzić. Montaż okien, rolet i bramy garażowej sprawny, bez zastrzeżeń. Wszystko na czas. Drzwi zewnętrzne wyszły rewelacyjnie 😁 Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

POMOC PO ZAKUPIE

Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Samo zamówienie okien, ich dostawa i montaż przebiegły bezproblemowo.
Bardzo pozytywnie mogę ocenić pomoc już po zakupie - wymiana stłuczonego okna przebiegła niesamowicie szybko.
Dodatkowo zawsze można liczyć na pomoc w zdobywaniu potrzebnych dokumentów.
Polecam!

Z SZACUNKIEM DO KLIENTA

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Novis . Od pierwszego kontaktu (etap wyboru oferty - nowe okna), przez składanie zamówienia, kontakty z biurem, aż po realizację - wszystko odbywało się bezkonfliktowo, kompetentnie, przy pełnym szacunku do klienta. Już po zakończeniu prac najbardziej zaskoczyło mnie to, że na zewnętrznych ścianach budynku nie było najmniejszego śladu jakiejkolwiek ingerencji w elewację, a wewnątrz mieszkania wszystkie fragmenty ścian, gdzie sytuacja wymagała podkucia, wszystko było pięknie wykończone. Z czystym sumieniem polecam tego wykonawcę usługi 🙂

BEZ KŁOPOTÓW

Super robota. Wymiana okien przebiegla szybko i bez kłopotów 🙂 polecam w 100%

SOLIDNE OKNA

Polecam firmę. Okna solidne. Wykonane na czas. Rewelacyjna praca Pana Roberta. Jego osoba stanowi o jakości firmy NOVIS. Polecam

NIE WIDZIELI PROBLEMÓW

Dziękuję za montaż okien w kamienicy, dwie firmy nie chciały się podjąć wymiany okien, a Novis nie widział problemów z demontażem, nie dość, że szybko, czysto to extra cena. Zdecydowanie polecam!

DUŻA WIEDZA

Fachowa obsługa, duża wiedza merytoryczna i rewelacyjne podejście do klienta. Okna z roletami zewnętrznymi i bramą garażową dobrane z uwzględnieniem wszystkich moich fanaberii 🙂 Wycena i czas realizacji zgodne ze wszystkimi ustaleniami. Jakość montażu całkowicie bez zarzutu.
Parapety zewnętrzne również Novis. Teraz jesteśmy na etapie parapetów wewnętrznych i drzwi.
Polecam Novis z czystym sumieniem i bez cienia wątpliwości. Specjalne pozdrowienia dla Pana Roberta 🙂

EKIPY Z GŁOWĄ

Współpraca ze wszech miar godna polecenia: bogata oferta, fachowe doradztwo, profesjonalny montaż przez ekipy "z głową"