Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 17:00

PLANUJESZ ZAKUP OKIEN?

ZWRÓĆ UWAGĘ NA...

1. PROJEKT OBIEKTU

Zacznij od projektu budynku, przeanalizuj jego założenia.

2. BUDŻET

Ustal swój budżet, zastanów się nad swoimi oczekiwaniami.

3. KONSULTACJE

Umówi się z nami na konsultacje, pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

STOLARKA OKIENNA

SZEROKI WYBÓR OKIEN

Oferowana przez nas stolarka okienna charakteryzuje się wysokimi właściwościami termoizolacyjnymi, dużą trwałością, bardzo wysoką jakością. Cechy te w połączeniu z wypełnieniami szkła dają bardzo dobre walory estetyczne i użytkowe.

KONFIGURATOR OKIEN

ZOBACZ SWOJE OKNA

Zobacz jak może wyglądać Twój dom. Nie musisz sobie tego wyobrażać, wybierz kolory i modele. Sprawdź swoje możliwości.

OKNA DREWNIANE

Piękno okien drewnianych kryje się w ich naturalnym pochodzeniu. Są niezwykle wytrzymałe, mają dobre współczynniki izolacji termicznej i akustycznej. Tak jak przy PCV, kluczowym jest wybór właściwej dla budynku opcji.

Drewno to ciepły materiał ale raz na jakiś czas wymaga pielęgnacji. To dobry wybór dla osób ceniących sobie bliskość z naturą.

Okna drewniane potrafią z łatwością przewyższać właściwościami okna PCV. Dodatkowo ich wygląd nada wyjątkowego klimatu całemu budynkowi jak i pomieszczenia. Dostępne materiały to sosna, meranti, dąb i modrzew. Nowoczesne bryły możemy wyposażyć w okna drewniane z nakładką aluminiową. Do zabytkowych budynków posiadamy w ofercie specjalne stylizowane okna Retro z ozdobnikami.

OKNA PCV

Nowoczesne okna PCV muszą zapewniać komfort i wysokie walory użytkowe oraz sprostać najsurowszym wymaganiom trwałościowym i środowiskowym.

Przede wszystkim powinny być dopasowane do Państwa indywidualnych życzeń. Dzięki  różnorodności systemu profili okiennych Aluplast, Veka, bezprogowych HST, Smart- Slide, PSK możliwe jest wykonanie praktycznie każdego okna, o każdym kształcie i w każdym budynku. Od okien klasy ekonomicznej spełniających podstawowe wymagania określone Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, przez okna klasy średniej, aż do przeznaczonych do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

OKNA ALUMINIOWE

Systemy aluminiowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Nie odkształcają się pod wpływem promieni słonecznych, a z czasem nabierają charakteru. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach oraz przy dużych przeszkleniach.

Tego typu okna znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki wachlarzowi możliwości konstrukcyjnych m.in. dodatkowemu usztywnieniu,można wykonać na nich niewyobrażalne gabaryty. Czegoś nie da się wykonać w technologii PCV, potrzebujesz przeszkloną ścianę budynku do samego sufitu? Sprawdź u nas wycenę okien i fasad aluminiowych. Stolarka z tego materiału charakteryzuje się bardzo wąskimi profilami oraz szeroką gammą kolorystyczną.

OKNA ALUMINIOWE

Systemy aluminiowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Nie odkształcają się pod wpływem promieni słonecznych a z czasem nabierają charakteru. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach oraz przy dużych przeszkleniach.

Tego typu okna znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki różnym opcjom m.in. dodatkowemu usztywnieniu konstrukcji można wykonać na nich niewyobrażalne gabaryty. Czegoś nie da się wykonać w technologi PCV, potrzebujesz przeszkloną ścianę budynku do samego sufitu? Sprawdź u nas wycenę okien i fasad aluminiowych. Stolarka z tego materiału charakteryzuje się bardzo wąskimi profilami oraz szeroką gammą kolorystyczną.

ZADBAJ O SWÓJ DOM.

Przy wyborze  okien do Twojego lokalu, obojętne czy to jest dom czy mieszkanie, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników. My oferujemy tylko najlepsze rozwiązania.

DOM MARZEŃ

KLIENCI INDYWIDUALNI

Umów się a spotkanie z naszym konsultantem:

71 3726705

POMOC TECHNICZNA

DLA PROJEKTANTÓW

Jan Gładki

+48 600 952 939