Nowoczesne okna PCV muszą zapewniać komfort i wysokie walory użytkowe oraz sprostać najsurowszym wymaganiom trwałościowym i środowiskowym. Przede wszystkim powinny być dopasowane do Państwa indywidualnych życzeń. Dzięki olbrzymiej różnorodności systemu profili okiennych Aluplast, Veka, Brugmann, BluEvolution możliwe jest wykonanie praktycznie każdego okna, o każdym kształcie i w każdym budynku. Jego kształt, kolor i funkcje pozostawiamy do dyspozycji Państwa i architekta. Zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym gotowe okna Aluplast, Veka, Brugmann, BluEvolution jest zawsze na najwyższym poziomie.

 

Od okien klasy ekonomicznej spełniających podstawowe wymagania określone Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, przez okna klasy średniej, aż do przeznaczonych do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Profile o szerokości zabudowy od 70mm do 85mm o Uf ramy od 1,4 W/m2K do 0,7 W/m2K. Okna na profilach pięciokomorowych z pakietami dwuszybowymi w standardzie z możliwością zastosowania pakietu trzyszybowego. Okna o profilach 6 komorowych z dwu lub trzyszybowym pakietem w standardzie. Pakiety szybowe o parametrach od 1,1 W/m2K do 0,3 W/m2K.

Szeroka gama kolorystyczna bazująca na okleinach firmy Renolit.

Okucia firmy Siegenia w wersjach Favorit i Titan AF. Jedne z wiodących okuć na rynku.

Produkty dostępne w naszym salonie we Wrocławiu

Okna Veka ARTLINE 82

Okna PCV

Okna Passiv-line PLUS

Okna PCV

Okna Passiv-line ULTRA

Okna PCV

Okna PCV Ideal 8000

Okna VEKA SL 82

Okna VEKA PF 70

Okna PCV BluEvolution 82 MD

Okna PCV

Okna PCV AS PLUS

Okna PCV

Okna PCV Brügmann Classic

Okna PCV

Okna PCV Brügmann Rondo

Okna PCV

Okna PCV Aluplast AS 4000 Classic

Okna PCV

Okna PCV Aluplast AS 4000 Rondo

HST PASSIV CORNER VIEW

HST PASSIV

VEKA HST SL 82